Çiftlik Oyunu

Zombi Ezmece Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Araba Oyunları » Zombi Ezmece Oyunu
reklam
Zombi Ezmece Oyunu Nasıl oynanır;
Güzel müzikleri olan zombi ezmeze oyunu için new game diyoruz ve daha sonra ise setimizi seçerek arabamızı oluşturuyoruz. Zombi ezdikçe para kazanarak arabanıza ek parçalar alarak arabanızı geliştirip daha çok zombi ezmeye çalışıyorsunuz.
Araba Oyunları kategorisindeki Zombi Ezmece oyunu 11 Eylül 2012, Salı günü eklendi ve 18819 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.