Çiftlik Oyunu

Yumurtacı Tavuk Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Drift Oyunları » Yumurtacı Tavuk Oyunu
reklam
Yumurtacı Tavuk Oyunu Nasıl oynanır;
Çiftlikteki yumurtacı tavuğumuzu besleyerek tavşanlar için rengarenk yumurtalar üretmeye çalışacağız. Tavuk bakımı ve yumurta üretilmesi için yardımınıza ihtiyacımız var. Oyunumuzun yüklenmesinin hemen ardından play ardından tekrar Play yazısına tıklayarak oyunu başlatın. Oyunumuz bir çiftlikte geçmektedir ve bu çiftlikteki bütün hayvanlar mutlu mesut şekilde yaşarlar. Bütün hayvanlar kendi işini yaptıkları için hiçbir sıkıntıları yoktur. Derken yumurta meraklısı tavşanlar çıkagelir. Bu tavşanlar geçimini yumurta üzerinden sağladıkları için onlara bol bol yumurta lazım. Bunun için çiftlikteki tavuğumuz ile renkli yumurta üretimine başlayalım. Yumurta üretimi için tavuğumuzu yemsiz ve susuz bırakmayın. Yumurtaları haşlayıp boyama makinesine koyacağız. Tavşanların istediği renkler bize ekstra puan kazandırır. Bunun için boyama makinesinin üzerindeki Ready To Paint kısmındaki buton ile istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz. Mouse ile tüm işlemleri yapabileceğiniz bu zevkli oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Drift Oyunları kategorisindeki Yumurtacı Tavuk oyunu 28 Kasım 2018, Çarşamba günü eklendi ve 58 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.