Çiftlik Oyunu

Yeni Çiftlik Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Drift Oyunları » Yeni Çiftlik Oyunu
reklam
Yeni Çiftlik Oyunu Nasıl oynanır;
Merhaba arkadaşlar , sizlere her zaman en iyi oyunları yüklemeye devam ediyoruz . Bu seferki oyunumuz hem eğlenceli hem bir kaç bölümden oluşmaktadır.Oyunumuzun ismi " Büyü Okulu Tedavi " oyunudur . Bu oyuna giriş için yapmanız gerekenler oyun yüklendikten sonra ilk olarak " Başlat " butonuna tıklayınız . Daha sonra büyücü kızın başına neler geldiğini göreceksiniz . Onun elleri kolları bağlı bir şekilde ahtapotun onu yakalamasını bekliyorlar , bu sırada kurtulabilirse büyü yapmayı öğrenmiş demektir fakat büyücü karakteriniz bunu beceremiyor ve başına gelenleri görüyorsunuz . Artık sizin yardımınıza ihtiyacı vardır . Hemen onu tedavi etmeye başlamalısınız . İlk olarak doktorun odasına girmek için " İleri " yeşil butonuna tıklayınız . Daha sonra oyun tam anlamıyla başlayacaktır . El işaretinin size gösterdiği nesnelere tıklayarak gereken tedavi sırasına göre büyücü kızı iyileştirmeye başlayabilirsiniz. Oyun " Mouse " yani fare ile oynanmaktadır . Oyunda size verilen bir yapılacaklar listesi göreceksiniz. Her işleminizden sonra birini daha işaretleyeceksiniz. Oyun sonunda hepsi tamamlandığında büyücü kız iyileşecektir . Başarılar dileriz...
Drift Oyunları kategorisindeki Yeni Çiftlik oyunu 28 Kasım 2018, Çarşamba günü eklendi ve 153 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.