Çiftlik Oyunu

İnek Çiftliğimiz Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Drift Oyunları » İnek Çiftliğimiz Oyunu
reklam
İnek Çiftliğimiz Oyunu Nasıl oynanır;
İneklerin bakımını üstlenerek onlardan süt üretecek ve böylece kazancımızı arttıracağız. Ahır işleriyle ve ineklerin ihtiyaçlarını gidermekle uğraşacaksınız. Onlara siz saman ve su verecek, ihtiyaçlarını giderek onlarda sizlere süt verecektir. Bu şekilde devam ederek sütleri satarak geçim kaynağınızı sağlayacaksınız. İlerledikçe sizde büyümeye çalışacaksınız. Daha fazla hayvan alacaksınız, ahırı genişleteceksiniz yeni işçiler ve malzemeler alabileceksiniz. Suları bittiğinde aşağıda bulunan listeden ürünleri kullanarak su dolduracak, saman vereceksiniz. Boş kova ile onların sütleri dolduğunda süt sağarak markete satacaksınız. 1 adet şişe sütü 50 altına satacaksınız. 5 tane vermiş olursa 250 altın etmiş olacaktır. Sizlerde bu işletme oyununda paranızı yatırım yapmak istiyorsanız işte size fırsat PLAY butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
Drift Oyunları kategorisindeki İnek Çiftliğimiz oyunu 28 Kasım 2018, Çarşamba günü eklendi ve 95 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.