Çiftlik Oyunu

Drift Yarışları Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Drift Oyunları » Drift Yarışları Oyunu
reklam
Drift Yarışları Oyunu Nasıl oynanır;
Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra CONTİNUE butonuna tıkladıktan sonra biraz bekleyin PLAY butonunu gördüğünüzde tıklayın. RACE SELECT butonuna tıklayarak ve ilk sıradakini seçerek GO butonuna tıklayın ve ve drift yarışları başlasın.
Yön tuşları ile arabıyı sürersiniz.
Drift Oyunları kategorisindeki Drift Yarışları oyunu 6 Ocak 2012, Cuma günü eklendi ve 54091 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.