Çiftlik Oyunu

3D Kumlu Yolda Drift Yarışı Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Drift Oyunları » 3D Kumlu Yolda Drift Yarışı Oyunu
reklam
3D Kumlu Yolda Drift Yarışı Oyunu Nasıl oynanır;
Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra OK > PLAY butonlarına tıklamanız yeterli. Arabanızı yön tuşları ile sürüyorsunuz, oyundaki amacınız yarışta diğer arabaları geçmek ve sonraki bölümlerle oyuna devam etmek. Oyun 3d oyun olduğundan boyutu yüksektir ve bu sebeple yüklenmesi uzun sürebilir. Eğer bilgisayarınızda Shockwave Player yüklü değilse bu oyunu oynayamazsınız.
İyi oyunlar.
Drift Oyunları kategorisindeki 3D Kumlu Yolda Drift Yarışı oyunu 11 Şubat 2012, Cumartesi günü eklendi ve 195698 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.