Çiftlik Oyunu

3D Hırsızların Arabalarını Patlat Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Drift Oyunları » 3D Hırsızların Arabalarını Patlat Oyunu
reklam
3D Hırsızların Arabalarını Patlat Oyunu Nasıl oynanır;
Oyuna başlamak için oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklamanız yeterli.
Oyundaki amacınız şehirde uslu durmayan sürekli sorun çıkaran suçluları polis arabamızla yakalamak. Oyunu yön tuşlarıyla oynuyorsunuz aniden dönmeniz gereken virajlarda X tuşuna basarak dönmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Çok güzel bir araba oyunu.
Suçluların arabalarına çarparak patlatmalısınız yoksa durduramazsınız, patlatana kadar çarpın. Yoldaki puanlarıda toplamayı unutmayın. :)
iyi oyunlar.
Drift Oyunları kategorisindeki 3D Hırsızların Arabalarını Patlat oyunu 11 Şubat 2012, Cumartesi günü eklendi ve 26131 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.