Çiftlik Oyunu

3D Benim Çiftliğim Oyunu Oyna

Çiftlik Oyunu » Drift Oyunları » 3D Benim Çiftliğim Oyunu
reklam
3D Benim Çiftliğim Oyunu Nasıl oynanır;
3D görsellik kalitesine sahip olan oyunu açabilmeniz için bilgisayarınızda 3d shockwave programı olması gerekmektedir. Shockwave programını bu linkten güvenerek indirebilirsiniz. http://www.tamindir.com/shockwave-player/ adresinden programı indirdikten sonra kurulumunu yapacak ve oyunu eklentiler bölümünden izin vererek açabileceksiniz. 3D Benim Çiftliğim içerisinde sizler eğlenceli vakit geçirebilecek ve kendi çiftliğinizi oluşturabileceksiniz. Güzel kızlar ve binbir çeşit bitki ile meyve ekleyerek çiftliğinizi hazırlayacaksınız.
Drift Oyunları kategorisindeki 3D Benim Çiftliğim oyunu 28 Kasım 2018, Çarşamba günü eklendi ve 45 kez oynandı.
Çok oynanan oyunlar;
Sayfalar: Ana sayfa - Yardım - İletişim - RSS

Kategoriler; Drift Oyunları Araba Oyunları Modifiye Oyunları Yarış Oyunları
Ciftlikoyunu.com olarak her zaman öncelikli düşüncemiz ziyaretçilerimizin memnuniyetini sağlamak olacaktır. Ziyetçilerimizin çoğunluğunu çocukların oluşturacağını biliyoruz ve bunun için çiftlik oyunları eklemeden önce mutlaka kontrol edip, çocukların gelişimi ve psikolojisini olumsuz yönde etkilemeyecek olmasına dikkat edeceğiz. Ayrıca ekleyeceğimiz oyunlar hakkında elimizden geldiği kadar bilgi ve detay vermeye çalışacağız. Ciftlikoyunu.com her yaştan oyun severe hitap ederek ve herkesin rahatlıkla dolaşıp, oyun oynayabileceği şekilde tasarlanacaktır. En iyi ve en yeni, bedava güzel çiftlik oyunlarını ücretsiz oynayabileceksiniz. Üstelik roket hızında. :)

NOT: Sitemiz henüz yapım aşamasında olup, en iyi kullanıcı deneyimine ulaşana kadar geliştirilecektir. Sitemiz tamamlandığında: traktör, tarla, işletme, arsa, ekme biçme, bitki ve hayvan yetiştirme, çiftçilik, çiftlik kurma oyunları ve çiftlik oyunları dışına fazla çıkmadan diğer popüler oyunlarıda bulabileceksiniz.